Public Profile
mariobaba36
Takımlar
Oyun Profilleri
《PRF》Mario
PUBG MOBILE
Turnuvalar
No tournaments found.
This player has not joined any solo tournament yet.
Aktivite
Oyuncu takıma girdi: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-VİKİNGSLER
2026-06-26 16:01:41
Oyuncu takıma girdi: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-R2 • TEAM ESPORTS.
2026-06-18 15:56:34
Oyuncu takımdan çıktı: 《PRF》Mario × PUBG MOBILE-DieBesten
2026-06-16 18:02:47
Oyuncu takıma girdi: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-DieBesten
2026-06-16 17:53:07
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-DieBesten
2026-06-14 19:12:25
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-Next Paradise
2026-06-14 19:12:01
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-VİKİNGSLER
2026-06-14 19:11:46
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-KARA/BALCK
2026-06-14 19:11:26
Oyuncu takımdan çıktı: 《PRF》Mario × PUBG MOBILE-Multistrong E sports
2026-06-12 09:03:56
Oyuncu takıma girdi: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-Multistrong E sports
2026-06-11 14:42:23
Oyuncu takımdan çıktı: 《PRF》Mario × PUBG MOBILE-SLX ACADEMY
2026-06-11 12:50:39
Oyuncu takıma girdi: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-SLX ACADEMY
2026-06-11 10:30:21
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-Velocita Esports
2026-06-11 10:06:21
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-GW
2026-06-11 10:05:53
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-SLX ACADEMY
2026-06-11 10:05:29
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-EİGHT7-ESPOR
2026-06-11 10:05:20
Oyuncu takımdan çıktı: 《PRF》Mario × PUBG MOBILE-APEX ESPORR
2026-06-10 21:01:53
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-Chill Esports
2026-06-10 21:01:35
Oyuncu takıma girdi: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-APEX ESPORR
2026-06-10 15:59:12
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-R2 • TEAM ESPORTS.
2026-06-10 15:58:08
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-Res ESPORT
2026-06-10 15:57:57
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-BEST PRİME ESPORTS
2026-06-10 15:55:54
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-Multistrong E sports
2026-06-10 15:55:44
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-Chill Esports
2026-06-10 15:54:48
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-Yer6 ESPOR
2026-06-10 15:54:41
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-T5 E SPOR
2026-06-10 15:54:34
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-Xecution Victory Pact ESPORTS
2026-06-10 15:54:24
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-APEX ESPORR
2026-06-10 15:53:55
Oyuncu davet aldı: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-SLX E SPORTS
2026-03-15 16:12:07
Oyuncu takımdan çıktı: 《PRF》Mario × PUBG MOBILE-《PRF》ESPORTS
2026-03-15 16:09:47
Oyuncu takıma girdi: 《PRF》Mario → PUBG MOBILE-《PRF》ESPORTS
2026-03-13 18:00:26
Oyuncu profili tanımlandı: PUBG MOBILE → 《PRF》Mario
2026-03-13 17:44:32