Public Profile
adna****@com
Takımlar
Oyun Profilleri
LRXSTRİKE
PUBG MOBILE
Turnuvalar
No tournaments found.
This player has not joined any solo tournament yet.
Aktivite
Oyuncu takıma girdi: LRXSTRİKE → PUBG MOBILE-F2N ESPORTSS
2026-06-29 15:50:09
Oyuncu davet aldı: LRXSTRİKE → PUBG MOBILE-F2N ESPORTSS
2026-06-29 15:49:39
Oyuncu takımdan çıktı: LRXSTRİKE × PUBG MOBILE-LRX ACADEMI
2026-05-30 07:40:25
Oyuncu takıma girdi: LRXSTRİKE → PUBG MOBILE-LRX ACADEMI
2026-04-26 14:54:40
Oyuncu takıma girdi: LRXSTRİKE → PUBG MOBILE-LRX ACADEMI
2026-04-11 11:25:21
Oyuncu profili tanımlandı: PUBG MOBILE → LRXSTRİKE
2026-04-11 11:18:41