Public Profile
1951 • FLEXX
1951 • APEX is the best
Takımlar
Oyun Profilleri
1951・FLEXX
PUBG MOBILE
Turnuvalar
No tournaments found.
This player has not joined any solo tournament yet.
Aktivite
Oyuncu takıma girdi: 1951・FLEXX → PUBG MOBILE-1951 LEGION
2026-05-24 08:31:03
Oyuncu takıma girdi: 1951・FLEXX → PUBG MOBILE-1951 CLAWRAG
2026-05-24 08:21:40
Oyuncu takıma girdi: 1951・FLEXX → PUBG MOBILE-1951 • APEX
2026-05-24 08:12:22
Oyuncu takımdan çıktı: 1951・FLEXX × PUBG MOBILE-1951 MACHINE
2026-05-24 07:39:41
Oyuncu takıma girdi: 1951・FLEXX → PUBG MOBILE-1951 MACHINE
2026-05-17 21:33:23
Oyuncu profili tanımlandı: PUBG MOBILE → 1951・FLEXX
2026-05-17 21:30:52