Public Profile
oyen****@com
Takımlar
Oyun Profilleri
Glutensiz Ayak
VALORANT
Glutensiz Ayak
Legends of Runeterra
Glutensiz Ayak
League of Legends: Wild Rift
Glutensiz Ayak
League Of Legends
Glutensiz Ayak
Teamfight Tactics
Turnuvalar
No tournaments found.
This player has not joined any solo tournament yet.
Aktivite
Oyuncu takıma girdi: Glutensiz Ayak → League of Legends: Wild Rift-NOXIUM
2026-10-18 17:05:49
Oyuncu takıma girdi: Glutensiz Ayak → League of Legends: Wild Rift-NOXIUM
2026-10-18 16:50:00
Oyuncu takıma girdi: Glutensiz Ayak → League of Legends: Wild Rift-NOXIUM
2026-10-18 09:07:14
Oyuncu profili tanımlandı: VALORANT → Glutensiz Ayak#Sade
2026-10-18 09:06:38
Oyuncu profili tanımlandı: Legends of Runeterra → Glutensiz Ayak#Sade
2026-10-18 09:06:38
Oyuncu profili tanımlandı: League of Legends: Wild Rift → Glutensiz Ayak#Sade
2026-10-18 09:06:38
Oyuncu profili tanımlandı: League Of Legends → Glutensiz Ayak#Sade
2026-10-18 09:06:38
Oyuncu profili tanımlandı: Teamfight Tactics → Glutensiz Ayak#Sade
2026-10-18 09:06:38