Public Profile
flacko back7
Takımlar
Oyun Profilleri
Kxźeyww٭į
PUBG MOBILE
Turnuvalar
No tournaments found.
This player has not joined any solo tournament yet.
Aktivite
Oyuncu takıma girdi: Kxźeyww٭į → PUBG MOBILE-SLX ACADEMY
2026-06-30 16:29:08
Oyuncu davet aldı: Kxźeyww٭į → PUBG MOBILE-SLX ACADEMY
2026-06-30 16:28:58
Oyuncu takımdan çıktı: Kxźeyww٭į × PUBG MOBILE-global gladıators
2026-06-30 16:21:27
Oyuncu takıma girdi: Kxźeyww٭į → PUBG MOBILE-global gladıators
2026-06-27 11:33:19
Oyuncu takımdan çıktı: Kxźeyww٭į × PUBG MOBILE-Lios Esports
2026-06-27 11:24:35
Oyuncu takımdan çıktı: Kxźeyww٭į × PUBG MOBILE-7x
2026-06-27 11:24:27
Oyuncu takıma girdi: Kxźeyww٭į → PUBG MOBILE-7x
2025-11-09 12:22:39
Oyuncu takıma girdi: Kxźeyww٭į → PUBG MOBILE-Lios Esports
2025-11-09 12:21:59
Oyuncu profili tanımlandı: PUBG MOBILE → Kxźeyww٭į
2025-11-09 12:21:18