Public Profile
seyi****@com
Takımlar
Oyun Profilleri
katrazamar
PUBG MOBILE
katrazamar
PUBG MOBILE
katrazamar
PUBG MOBILE
Turnuvalar
No tournaments found.
This player has not joined any solo tournament yet.
Aktivite
Oyuncu takıma girdi: katrazamar → PUBG MOBILE-F2FESPORTS
2026-06-30 17:42:27
Oyuncu davet aldı: katrazamar → PUBG MOBILE-F2FESPORTS
2026-06-30 17:30:53
Oyuncu takıma girdi: katrazamar → PUBG MOBILE-Röşənin Civiləri
2026-03-20 18:46:52
Oyuncu davet aldı: katrazamar → PUBG MOBILE-Röşənin Civiləri
2026-03-20 18:46:27
Oyuncu profili tanımlandı: PUBG MOBILE → katrazamar
2026-03-20 18:45:48
Oyuncu profili tanımlandı: PUBG MOBILE → katrazamar
2026-03-20 18:45:47
Oyuncu profili tanımlandı: PUBG MOBILE → katrazamar
2026-03-20 18:45:46