Public Profile
k6wf****@com
Takımlar
Oyun Profilleri
LunarXXL爱
PUBG MOBILE
Turnuvalar
No tournaments found.
This player has not joined any solo tournament yet.
Aktivite
Oyuncu takıma girdi: LunarXXL爱 → PUBG MOBILE-MAGNUM ESPORTS
2026-07-30 14:17:52
Oyuncu profili tanımlandı: PUBG MOBILE → LunarXXL爱
2026-07-30 14:17:02
Oyuncu takımdan çıktı: Utku4 × PUBG MOBILE-MAGNUM ESPORTS
2026-07-30 14:16:02
Oyuncu silindi: PUBG MOBILE × Utku4
2026-07-30 14:16:02
Oyuncu takıma girdi: Utku4 → PUBG MOBILE-MAGNUM ESPORTS
2026-07-28 16:05:57
Oyuncu davet aldı: Utku4 → PUBG MOBILE-MAGNUM ESPORTS
2026-07-27 16:38:11
Oyuncu takımdan çıktı: Utku4 × PUBG MOBILE-MAGNUM ESPORTS
2026-07-27 16:28:55
Oyuncu takıma girdi: Utku4 → PUBG MOBILE-MAGNUM ESPORTS
2026-07-27 16:20:05
Oyuncu davet aldı: Utku4 → PUBG MOBILE-MAGNUM ESPORTS
2026-07-27 16:12:11
Oyuncu takımdan çıktı: Utku4 × PUBG MOBILE-BLUES ESPOR
2026-07-27 16:09:52
Oyuncu takıma girdi: Utku4 → PUBG MOBILE-BLUES ESPOR
2026-04-17 11:17:23
Oyuncu takıma girdi: Utku4 → PUBG MOBILE-BLUES ESPOR
2026-04-17 11:15:53
Oyuncu takıma girdi: Utku4 → PUBG MOBILE-BLUES ESPOR
2026-04-17 11:15:13
Oyuncu takıma girdi: Utku4 → PUBG MOBILE-BLUES ESPOR
2026-04-17 11:15:08
Oyuncu takıma girdi: Utku4 → PUBG MOBILE-BLUES ESPOR
2026-04-17 11:14:08
Oyuncu takıma girdi: Utku4 → PUBG MOBILE-BLUES ESPOR
2026-04-16 16:01:35
Oyuncu profili tanımlandı: PUBG MOBILE → Utku4
2026-04-16 16:01:22